Парацетамол Аксафарм таблетки, вкриті оболонкою, 1 г 20 шт
PARACETAMOL Axapharm Filmtabl 1 g
-
2724.40 RUB
Дата доставки:
20.05. - 27.05.2025
При оплате криптовалютой:
Ваша прибыль 272.44 RUB / 3.42 USDT
- Наявність: В наявності
- Модель: 7739209
- ATC-код N02BE01
- EAN 7680669830045
Склад:
Склад:
Paracetamol 1000 mg .Варіанти
Парацетамол Аксафарм Filmtabl 1 г 100 шт
2724.40 RUB
ПАРАЦЕТАМОЛ Аксафарм таблетки плівка 1 г
2724.40 RUB
Опис
Що таке Парацетамол Аксафарм і коли його застосовують?
Таблетки, вкриті плівковою оболонкою Парацетамол Аксафарм, містять діючу речовину парацетамол, яка має болезаспокійливу та жарознижувальну дію.
Парацетамол Аксафарм таблетки, вкриті плівковою оболонкою, застосовують для короткочасного лікування головного, зубного болю, болю в ділянці суглобів і зв’язок, болю в спині, болю під час менструації, болю після травм (наприклад, спортивних), болю від застуди та лихоманка. Крім того, для лікування болю при остеоартрозі призначають Парацетамол Аксафарм, таблетки, вкриті оболонкою, по 1 г.
Таблетки, вкриті оболонкою, Парацетамол Аксафарм 1 г слід приймати лише за призначенням лікаря.
Які запобіжні заходи слід вжити?
Як і всі жарознижувальні та болезаспокійливі засоби, Парацетамол Аксафарм не слід застосовувати довше 5 днів або, якщо у вас гарячка, довше 3 днів без призначення лікаря. Для дітей до 12 років максимальна тривалість безперервного застосування без консультації лікаря становить 3 дні.
Знеболюючі препарати не можна приймати регулярно протягом тривалого часу без нагляду лікаря. Тривалий біль вимагає медичного обстеження.
Висока температура або погіршення стану у дітей вимагають ранньої медичної консультації.
Щоб запобігти ризику передозування, слід переконатися, що інші ліки, які застосовують, не містять парацетамолу.
Не можна перевищувати дозування, встановлене або призначене лікарем.
Слід також мати на увазі, що тривале застосування знеболюючих може, у свою чергу, сприяти збереженню головного болю.
Тривале застосування знеболюючих засобів, особливо при поєднанні кількох знеболюючих засобів, може призвести до постійного ураження нирок із ризиком ниркової недостатності.
Коли не можна приймати Парацетамол Аксафарм?
- При підвищеній чутливості до діючої речовини парацетамолу. Така підвищена чутливість проявляється, наприклад, астмою, задишкою, проблемами кровообігу, набряком шкіри та слизових оболонок або шкірними висипаннями (кропив’янкою).
- При важких захворюваннях печінки.
- При надмірному вживанні алкоголю.
- Якщо у вас є спадкове захворювання печінки (так звана хвороба Мейленграхта).
Коли слід бути обережними при прийомі Парацетамолу Аксафарм?
Якщо у вас є захворювання нирок або печінки або так званий «дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази» (рідкісна спадкова хвороба еритроцитів), вам слід проконсультуватися з лікарем перед його прийомом.
Також повідомте свого лікаря, якщо ви приймаєте ліки, що розріджують кров, або певні ліки для лікування туберкульозу (рифампіцин, ізоніазид), епілепсії (фенітоїн, карбамазепін), подагри (пробенецид), високого рівня жиру в крові (холестирамін) або ВІЛ-інфекції (зидовудин). ) необхідно взяти. Також слід бути обережними при одночасному застосуванні лікарських засобів, що містять діючі речовини хлорамфенікол, саліциламід або фенобарбітал.
У разі одночасного застосування антибіотика з діючою речовиною флуклоксациліну необхідно також повідомити свого лікаря, оскільки існує підвищений ризик гіперацидифікації крові (метаболічний ацидоз із збільшеним аніонним проміжком). Рекомендується ретельний медичний моніторинг для виявлення виникнення метаболічного ацидозу.
Небажано одночасно приймати парацетамол і алкоголь. Ризик пошкодження печінки зростає, особливо якщо ви не їсте в один і той же час.
Рекомендується з обережністю приймати Парацетамол Аксафарм, якщо у вас є розлади харчової поведінки, такі як анорексія, булімія та дуже сильна втрата ваги, а також хронічне недоїдання.
При нестачі рідини та зменшеній кількості крові слід з обережністю приймати Парацетамол Аксафарм. Якщо у вас серйозна інфекція (наприклад, зараження крові), вам також слід бути обережними при застосуванні Парацетамолу Аксафарм.
Особи з підвищеною чутливістю до знеболюючих або препаратів для лікування ревматизму також можуть мати підвищену реакцію на парацетамол (див. «Які побічні ефекти може мати Парацетамол Аксафарм?»).
Повідомте свого лікаря, фармацевта або фармацевта, якщо ви страждаєте на інші захворювання, маєте алергію або приймаєте інші ліки (в тому числі ті, які придбали самостійно!) або використовуєте зовнішньо!
Чи можна Парацетамол Аксафарм під час вагітності та годування груддю?
Як запобіжний захід, вам слід по можливості уникати прийому ліків під час вагітності та годування груддю або звернутися за порадою до свого лікаря, фармацевта чи фармацевта.
При необхідності Парацетамол Аксафарм таблетки, вкриті оболонкою, можна застосовувати під час вагітності. Виходячи з попереднього досвіду, зараз застосовується наступне: При короткочасному застосуванні діючої речовини парацетамолу в зазначеному дозуванні ризик для дитини невеликий. Ви повинні використовувати найменшу можливу дозу, яка полегшить ваш біль та/або лихоманку, і ви повинні використовувати ліки протягом якомога коротшого часу. Якщо біль і/або лихоманка не зменшуються або вам потрібно приймати ліки частіше, зверніться до свого лікаря, фармацевта або фармацевта.
Хоча застосування парацетамолу вважається сумісним з годуванням груддю, слід бути обережним при застосуванні парацетамолу Аксафарм, таблетки, вкриті плівковою оболонкою, у період годування груддю, оскільки парацетамол проникає у грудне молоко.
Як застосовувати Парацетамол Аксафарм?
Не приймайте окремі дози таблеток, вкритих плівковою оболонкою, частіше, ніж зазначено. Зазначену максимальну добову дозу не можна перевищувати.
Парацетамол Аксафарм 500 мг
Дорослі та діти старше 12 років (понад 40 кг)
1-2 таблетки, вкриті оболонкою, по 500 мг одноразово, почекати 4-8 годин до наступного прийому. Максимальна доза на добу становить 8 таблеток, вкритих оболонкою, по 500 мг кожна (= 4 г парацетамолу).
Діти 30-40 кг (9-12 років)
1 таблетка, вкрита оболонкою, 500 мг одноразово, почекати 6-8 годин до наступного прийому. Максимальна доза на добу становить 4 таблетки, вкриті оболонкою, по 500 мг кожна (= 2 г парацетамолу).
Таблетки, вкриті оболонкою, приймайте з невеликою кількістю рідини.
Діти вагою 22-30 кг (від 6-9 років)
½-1 таблетка, вкрита оболонкою, Парацетамол Аксафарм 500 мг одноразово, почекайте 6-8 годин до наступної дози.
Максимальна добова доза становить 3 таблетки, вкриті оболонкою, Парацетамол Аксафарм 500 мг (= 1,5 г парацетамолу).
Діти вагою менше 22 кг (до 6 років)
Парацетамол Аксафарм не призначений дітям з масою тіла менше 22 кг (до 6 років); Для них рекомендуються інші галенові форми.
Парацетамол Аксафарм 1 г
Парацетамол Аксафарм таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 1 г не можна приймати дорослим і дітям до 50 кг, оскільки це може призвести до передозування (більше рекомендованої дози) і, таким чином, до ураження печінки.
Дорослі та молодь старше 15 років (понад 50 кг)
1 таблетка, вкрита оболонкою, 1 г одноразово, почекати 4-8 годин до наступної дози. Максимальна добова доза становить 4 таблетки, вкриті оболонкою, по 1 г (= 4 г парацетамолу). Таблетки, вкриті оболонкою, слід ковтати, запиваючи рідиною (наприклад, водою, молоком, фруктовим соком).
Дотримуйтеся дозування, зазначеного в листку-вкладиші або призначеного лікарем. Якщо ви вважаєте, що ліки занадто слабкі або занадто сильні, зверніться до свого лікаря, фармацевта або фармацевта.
Які побічні ефекти може мати Парацетамол Аксафарм?
При прийомі Парацетамолу Аксафарм можуть виникнути такі побічні ефекти:
Рідко (виникає від 1 до 10 користувачів із 10 000)
У поодиноких випадках можуть виникати реакції гіперчутливості, такі як свербіж, набряк шкіри та слизових оболонок або шкірні висипання, аж до тяжких шкірних реакцій (дуже рідко) та нудота. Також може виникнути задишка або астма, особливо якщо ці побічні ефекти раніше спостерігалися при застосуванні ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ). При появі ознак реакції гіперчутливості або синців/кровотечі слід припинити прийом препарату та проконсультуватися з лікарем.
Дуже рідко (виникає менше ніж у 1 із 10 000 користувачів)
Дуже рідко спостерігалися зміни у формулі крові, такі як зменшення кількості тромбоцитів (тромбоцитопенія) або значне зменшення певних лейкоцитів (агранулоцитоз).
Якщо ви помітили будь-які побічні ефекти, зверніться до свого лікаря, фармацевта або фармацевта. Це стосується, зокрема, побічних ефектів, які не зазначені в цій інструкції.
Що також слід зазначити?
Ліки можна використовувати лише до межі, позначеної «EXP.» на контейнері. можна використовувати вказану дату.
Інструкції щодо зберігання
Зберігати при кімнатній температурі (15-25°С) в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці.
Більше інформації
У разі неконтрольованого прийому (передозування) слід негайно звернутися до лікаря. Нудота, блювання, біль у животі, втрата апетиту та/або загальне відчуття хвороби можуть свідчити про передозування, але виникають лише через кілька годин або добу після прийому.
Передозування може призвести до дуже серйозних пошкоджень печінки.
Ліки, що містять діючу речовину парацетамол, не можна давати дітям, які випадково проковтнули алкоголь.
Ваш лікар, фармацевт або фармацевт може надати вам додаткову інформацію. Ці люди мають детальну інформацію для спеціалістів.
Що містить Парацетамол Аксафарм?
Парацетамол Аксафарм 500 мг
Кожна таблетка, вкрита оболонкою, містить 500 мг парацетамолу як діючу речовину та допоміжні речовини.
Парацетамол Аксафарм 1 г
Кожна таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить 1 г парацетамолу як діючої речовини та допоміжних речовин.
Номер затвердження
66983 (Swissmedic).
Де можна придбати Парацетамол Аксафарм? Які пакети доступні?
Парацетамол Аксафарм 500 мг
В аптеках та кіосках без рецепта лікаря:
Парацетамол Аксафарм 500 мг: блістери з 20 таблетками, вкритими плівковою оболонкою, які діляться.
В аптеках тільки за рецептом:
Парацетамол Аксафарм 500 мг: блістери по 100 таблеток, вкритих оболонкою, які діляться.
Парацетамол Аксафарм 500 мг: пластикові флакони по 100 таблеток, вкритих плівковою оболонкою, що діляться.
Парацетамол Аксафарм 1 г
В аптеках тільки за рецептом:
Парацетамол Аксафарм 1 г: блістери по 20, 40 і 100 таблеток, вкритих плівковою оболонкою, що діляться.
Парацетамол Аксафарм 1 г: пластикові флакони по 100 таблеток, вкритих плівковою оболонкою, що діляться.
Власник авторизації
Axapharm AG, 6340 Baar.
Ця інструкція востаннє була перевірена Агентством з лікарських засобів (Swissmedic) у вересні 2020 року.
Відгуки (0)

Безкоштовна консультація досвідченого спеціаліста
Опишіть симптоми або потрібний продукт - ми допоможемо підібрати його дозування або аналог, оформити замовлення з доставкою додому або просто проконсультуємо.
Нас 14 спеціалістів і 0 ботів. Ми завжди будемо з вами на зв'язку і зможемо зв'язатися в будь-який час.